Potrzebujesz karty kredytowej?

Pozabankowa karta kredytowa bez BIK online
od ręki

Karta kredytowa
z limitem do 3 000 zł

Minimalna kwota
600 zł

Zalety Karty Kredytowej Cardina

  • Nie korzystasz, nie płacisz

  • Brak odsetek w pierwszym roku korzystania

  • Pieniądze na koncie bez oczekiwania

Karta Kredytowa Cardina

Po otrzymaniu pozytywnej decyzji kredytowej, pieniądze na Twoim koncie znajdą się natychmiast. Z karta kredytową Caridyna możesz ustalić elastyczny termin spłaty wykorzystanego limitu. Od Ciebie zależy czy spłacisz całą kwotę, czy jedynie kwotę minimalną.

Gwarancja bezpieczeństwa z karta Mastercard.

Przykład reprezentatywny

Reprezentatywny przykład dla Karty Kredytowej Cardina.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania 144,00% (RRSO) przy założeniu: całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 1500,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 3660,00 zł, zmienne oprocentowanie nominalne wynosi 0% w skali roku, całkowity koszt kredytu 2160,00 zł (w tym opłata za wydanie karty głównej 0,00 zł, odsetki 0,00 zł, opłata za obsługę Limitu kredytowego 2160,00 zł). Kalkulacja została dokonana na dzień 01/08/2018 na reprezentatywnym przykładzie.

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania, została wyliczona przy następujących założeniu, że Limit Kredytowy zostaje wykorzystany w całości przez dokonanie jednej Transakcji Bezgotówkowej w dniu udostępnienia Klientowi Limitu Kredytowego, a data księgowania Transakcji na Rachunku Karty jest zgodna z datą jej dokonania. Miesięczna spłata zadłużenia jest równa (z wyłączeniem ostatniej spłaty, która jest równa pozostałemu do spłaty saldu zadłużenia) Minimalnej Kwocie do Zapłaty wskazanej każdorazowo na Zestawieniu Operacji i następuje zawsze w terminie płatności (Dniu Spłaty) każdorazowo wskazanym na Zestawieniu Operacji, ostateczna spłata zadłużenia dokonana jest ostatniego dnia okresu obowiązywania Umowy o Kartę Kredytową.